محل تبلیغات شما

با سلام و عرض ادب خدمت رزمی کاران عزیز و عزیزان همراه.چند وقت پیش مقاله ایی رو میخوندم که در مورد جنگ و استراتژی های درگیری بود، که بشدت من رو تحت تاثیر قرار داد. تصمیم گرفتم مقاله رو تو باشگاه مجازی نیجودوجو کاراته قرار بدم تا همه دوستان از مطالب عالی این مقاله استفاده کنند .
لازم بذکر است  به علت زیاد بودن حجم مطالب، این مقاله رو در دو  یا سه بخش تقدیم دوستان خواهیم کرد. 
لازم میدونم که از عزیزان "باشگاه استراتژیست های جوان" که این مقاله رو در سایتشون قرار داده بودند، کمال تشکر و قدر دانی خودم رو اعلام و ابراز کنم و آرزوی بهترین ها رو برای این عزیزان دارم. ارادتمند میثم معنوی

مقدمه

سان تزو»[۱] نام استراتژیست نظامی چینی است که گفته می‌شود در سال ۵۰۰ قبل از میلاد مسیح زیست می‌کرده است.  کتاب نام آشنایی که به وی نسبت می‌دهند هنر جنگ»[۲] نام دارد. این کتاب حاوی یادداشت‌های سان‌تزو و بخشی از تاریخ نظامی چین است.

اسکات ادوارد ادکینز (به انگلیسی: Scott Edward Adkins)

عرفان های نو ظهور..آیین ذن .. قسمت دوم

عرفان های نو ظهور .... آیین ذن

رو ,مقاله ,عزیزان ,جنگ ,بخش ,نظامی ,این مقاله ,مقاله رو ,رو در ,میثم معنویمقدمهسان ,تزو» ۱

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه عمومی سید الشهدا کردیجان مَه خوبان Frank's notes کار و تجارت | تبلیغات و بازاریابی | نیازمندی های اینترنتی Scott's receptions dredagfunle دشمن خودارضایی ( ترک خودارضایی ) calffirrace croscimasneo گروه آمادگی دفاعی ناحیه 2 سنندج